Seria A

Deklarat dashurie e Uesli Shnajerit pr Interin e tij. Dhe t mendosh se ylli holandez kishte
gjithka pr t’u transferuar n Milano, pas zhvlersimit nga Reali. Uesli Shnajder tashm duhet t bj llogarit me t kaluarn, por sht i bindur pr t ardhmen. “Do t m plqente t qndroja tek Interi pr gjith jetn, nse do t ishte e mundur, ta mbyllja ktu n Milano karriern time. Ktu ndihem shum mir, argtohem me kolegt, q jan t mrekullueshm. Kemi fi tuar gjithka, e pse m duhet t iki”.
#