Nata e së enjtes për teleshikuesit e CNN rezultoi surprizuese kur në televizion u transmetua rreth 30 minuta pornografi.


Ngatërresa në regjinë e rrjetit televiziv amerikan bëri që shumë shikues të largonin fëmijët nga ekrani.


Parts Unknown” ishte programi që do transmetohej ne atë moment por për një gabim teknik në televizon u shfaq porno.


Një përdorues postoi një screenshot të asaj që kishte parë në Twitter. Megjithate ende nuk ka nje reagim te CNN per atë që ndodhi.


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter