Shikuesit e Good Morning Britain kanë ngelur plotësisht të shokuar nga paraqitja e divës së popit Mariah Carey në intervistën e së hënës pas lajmit të fundit të të shtënave në Las Vegas.


Këngëtarja 47-vjeçare do të duhej të bisedonte me prezantuesit Piers Morgan dhe Suzanna Reid në lidhje me shfaqjen e saj të Krishtlindjeve në Londër dhe Paris,   para se të dilte lajmi i fundit për incidentin tronditës në Festivalin e 91 të Harvest Music Route, i cili deri më tani kanë marrë jetën 50 personave dhe rreth 200 të plagosur.


Duke u shfaqur drejtpërdrejtë nga shtëpia e saj në Beverly Hills, Mariah e veshur me një fustan të kuq u pa e shtrirë në divan kur prezantuesit televizivë britanikë e pyetën atë rreth sulmit. Komentet rreth këngëtares ishin negative pasi ajo të jepte përshtypjen sikur po qëndronte për të bërë një set fotografik.


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter