Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmet, ka reaguar pas deklaratës së ish- kryetarit të Prishtinës, Ismet Beqiri, në njëri nga emisionet në televizionet vendore, transmeton Indeksonline.
Ai përmes një statusi në Facebook ka thënë se e donë Prishtinën, dhe është i lumtur se Prishtina nuk është më duke u keq-qeverisur.

AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"};


“Duke e parë Rubikonin, mund të them vetëm një fjali: Prishtinë, të dua”, ka shkruar Ahmeti. /Indeksonline/