I pari i Prishtinës, Shpend Ahmeti gjatë ditës së djeshme ka udhëtuar për në Danimarkë së bashku me bashkëshorten dhe deputetin Fisnik Ismaili, për të përkrahur Kombëtaren Shqiptare.
Ahmeti është njëri ndër tifozët e shumtë që do të jenë sonte prezent në stadiumin në Kopenhagë, ku edhe do të luhet ndeshja mes Shqipërisë dhe Danimarkës.

AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"};


Tani ku kanë mbetur vetëm edhe tri orë nga fillimi i ndeshjes, Shpend Ahmeti është parë në mesin e shumë tifozëve të cilët tashmë kanë nisur festën në sheshin “Norrebrohallen” në Kopenhagë, raporton fotoreporteri i Indeksonline.
Ahmeti është parë mjaftë i lumtur teksa fotografohej me tifozët e flaktë të Kombëtares Shqiptare./Indeksonline/


SSSA
ASS
SSSA
ASS