Transmetuar më 09.04.2016 - 07:29Meadow Walker ka fituar 10.1 milionë dollarë nga familja e mikut të babait të saj, i cili gjithashtu ka vdekur në aksidentin fatal.Vajza 17-vjeçare e aktorit të ndjerë Paul Walker ka shtuar në konton e saj një pasuri prej 10.1 milionë dollarëve.Kjo pasi familja e shoferit të makinës me të cilën kanë pësuar aksident, Roger Rodas dhe Paul Walker, e kanë shpërblyer atë me këtë shumë.“Shuma e paguar nga pasuria e Roger Rodas në trustin e Meadow Walker mbulon vetëm një fraksion të asaj që babai i saj do të fitonte ai një yll ndërkombëtar i filmave nëse jeta e tij nuk do të përfundonte në mënyrë tragjike”, ka thënë avokati i Meadow për marrëveshjen për shumën prej 10.1 milionë dollarëve.


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/3)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
Pas
lang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});