Është shtyre për në orën 15:00 seanca gjyqësore ndaj Emiljano Shullazit dhe grupit të tij. Shkak është bërë mungesa e gjyqtares Irena Gjoka.


Në seancën e ditës së sotme ishte i pranishëm edhe vetë Emiljano Shullazi. Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter