Trajneri i Partizanit Mark Iuliano ka mbushur të shtunën 44 vjeç dhe ditëlindjen e ka festuar me skuadrën e tij të re.


Ekipi i Partizanit i ka organizuar një festë teknikut Iulianio në këtë ditë speciale në  ambjentet e Grand Hotel Elite të Kasha Itali, ku po kryejnë edhe fazën përgatitore.


Ai është trajneri i ri i skuadrës së klubit të Partizanit dhe muajin e kaluar firmosën kontratën ./Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter