0
Programi Jo Vetem Mode ne Tv Klan sjell sonte ne ekran per gjithe teleshikuesit nje udhetim me jahte luksoze ne Malin e Zi
Preznatuesja Floriana Garo thote se sonte teleshikuesit do te kene mundesi te shikojne nga brenda Jahtet dhe magjine e tyre ne lundrim
Kamera e program 8220Jo vetem mode8221 ka udhetuar ne Tivat per te sjelle me afer keto mjete lundruese dhe klasin qe ato ofrojne
Si cdo te shtune nuk duhet te humbisni takimin tuaj te perjavshem me programin qe i dedikohet teresisht kultures modes dhe te bukures ne pergjithesi vetem ne ekranin e Televizionit Kombetar Klan
tvklanaljahtet luksoze Mali i Zi Tivat TV Klan