0
brbr

brbrDerbi i Milanos nje histori qe zgjat me shume se 1 shekull duke percauar emocione ne cdo ndeshje Ky do te jete i 211 me Inter qe eshte vetem 2 fitore larg Pippo Inzaghi do ta kete te parin si trajner pas atyre qe ka zhvilluar si lojtar Sot ne ora 2045 do te jete nje debutim per te dhe shprespn te fitoje duke besuar te forca e futbollisteve te tijbrbr
brbrPippo Inzaghi Trajner i Milan Lojtaret jane te qete dhe kur pergatiten me se miri per nje takim si ky mund te na ndihmoje Ne rast se kundershtari do te jete me i forte por besoj se do te jete e veshtire te jesh me i forte se ky Milan brbr
brbrTe Inter eshte rikthyer si trajner Roberto Mancini me te njejten deshire per te fituarbrbr
brbrRoberto Mancini Trajner i Inter Ndryshimi i trajnerit mund te ndryshoje dicka por derbi eshte i hapur ku mund te kete cdo rezultat Do te jene ne fushe lojtare te zote Shpresa eshte qe te fitojme por te shohim ne nje derbi mund te ndodhe gjithckabrbr
brbrMilan do ta kerkoje golin me Torres ndersa Inter me dyshen Palacio-Icardi Per te ndezur takimin pritet nje San Siro i mbushur i teribrbr
brbrTv Klanbrbr


Derbi i Milanos Futboll gol Inter San Siro sonte TV Klan