p styletext-align justifyPlicia kolumbiane shkaterroi 168 laboratore kokaine gjate nje operacioni ne jug te vendit ne kufirin me Ekuatorin dhe Perune njoftuan autoritetetbrbr
brbrJaven e kaluar 168 laboratore destinuar per prodhimin e bazes dhe klorhidratit te kokaines u lokalizuan u kontrolluan dhe u shkaterruan sipas komunikates se policise shkruan Tribuna-news ne Greqibrbr
brbrKeto struktura i perkisnin organizates se narkotrafikanteve La Constru pergjegjes per prodhimin e kesaj droge dhe dergimin drejt brigjeve te paqesorit shtoi ajobrbr
brbrGjate operacionit te drejtuar me ushtrine ajrore kolumbiane 45 ton kokaine ne solucion te lengshem 64 953 prodhime te lengshme dhe 24 tone prodhime te ngurta destinuar per pergatitjn e kokaines u sekuestruanbrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br