Transmetuar me 14062016 - 2316
Nga Edison Ypibr
br
Nje lezhjan qe ka dy televizione njerin po e shet Mos u ngut mor burr Ke rast te mire tja rrisesh cmimin Para se ta shesesh ma jep mua ta bej per se mbari ta bej perfekt ta bej sus dhe ta kthej me vlere te shtuar ta shesesh me leverdibr
Ja si behet Sus nje Televizionbr
Cilido nga te ftuarit qe do thote edhe nje here te vetme brenda nje minute dy here une do ti jepet te pije nje jave rrjesht mengjez per mengjez ne vend te qumeshtit nga nje liter gelqere Nese ne krye te javes do mbetet gjalle mund te marri pjese ne cdo banak televiziv nokturn Nese nga kjo diete do ngordhi brenda dites aq me mire nje edepsiz me pakbr
Sus Televizioni do punesoje edhe hajvane konduktore nga ata qe pa asnje konsiderate per audiencen se ciles i perket gjithcka thone vazhdimisht programi im te ftuarit e mi studioja ime Por me kusht qe te mbeten gjalle nga perplasja e kokes pas murit 40 here rrjesht brenda nje minute Kokat e femrave konduktore qe bejne kete herezi do ti shtypi pas murit pesticidi me i fuqishem insekteve qe mbahen per qytetare dhe morrave qe hiqen per erudite Rezear Xhaxhiu Kokat e meshkujve do ti perplasi pas murit ajo qe ka talentin e duhur dhe njeh teknikat perkatese hitleriania gestapoiste Eliana Hoxhabr
Sus Televizioni do ftoje kundrejt pageses disa analista nga keta qe jane ne treg Do ftoje dhe do paguaje per shembull Lubonjen Por me kusht qe para se te nisi te flasi te mos marri fryme thelle sikur coc po thote te mos e perplasi qellzen pllaq-plluq se na e shpifi dhe te mos perserisi or e cast une-une-une une kete e une ate une keshtu e une ashtu une ketu e une ketjebr
Edhe Lorenc Vangjelin do ta mbaje Sus Televizioni Me kusht qe ta holloje zerin duke nderruar gjinine Nderrimi i gjinise se Vangjelit do behet me ane te tredhjes se Lorencit ne nje klinike veterinare te specializuar me ngulje ne qafe te nje shiringe sa nje pompe biciklete nga ato qe perdoren per mbarsjen artificiale te lopeve Me te vetmin ndryshim se ne qafen e Lorencit nuk do injektohet 1 liter sperme kau per nderzim por 1 kilogram acid qe do ja thaje testikulat dhe do ta shndrroje ne femer me ze te holle qe nuk do ti trashet me kurre edhe po te zbatoje procedura te kunderta per kthim nga femer ne mashkullbr
Meqense ate kelliren e NEWS24-es qe ngre ne piedestal mediokritetin mua kolonjarit me vjen ndoht ta shoh me sy ndersa po ta ze me dore kam frike se me ngjit koleren do ta bind skraparlliun Kasem Hysenbelliu ta urdheroje sovjanakun Robert Rakipllarin ta kapi per leckash ta flaki kelliren moralistike ne Detin e Zi ku te gjeje ndonje peshk te kuq ti marri nje interviste te gjaaaaaaaaate sa hajvanlleku i saj i pafundembr
Provizorisht sa te rihapet Agon Channel do marr te Sus Televizioni Sonila Mecon Nemercken se keshtu e quaj une Mecon do ti jap ne dore nje shkop bejsbolli ta kapi nga maja tu bjere me bishtin e trashe ne koke ti lere top ne vend te vdekur te gjithe te ftuarit te cilet ngaqe slexojne libra perdorin vetem 300 fjale Shqip ndersa ngaqe jane te paedukuar kane paturpesine te japin intervistabr
Nga Topi qe top ishte e top mbeti e televizion kurre su be drejt Sus Televizionit do cvendosen Jonida Shehu Ilir Paco Beti Njuma Eno Popi Vetem keta Te tjeret qe sjane vecse tutkall mastic pvc pleh do ti hedh te gjithe atje ku e meritojne ne recycle bin Perjashtim do beje Mira Kazhani te ciles do ti le disa dite kohe meditative per te shkeputur cdo mardhenie me gazeten qe financohet nga sigurimi i kurvit Perndryshe edhe Kazhani ne kosh por pa Anjeza Majenbr
Dash Shehi te hapi gojen te kerkoje sa te doje per te qene prezent ne cdo Talk Show ne Sus Televizionbr
Mund ta merr ne gjirin e Sus Televizionit edhe Kel Demin por vetem pasi te tregoje sekretin e numurit 27 dhe duke pare e duke bere si ti duket me mire vete Kelit ne varesi si do ti vene punet partise se cemervebr
Fevzon do ta rekrutoj ne Sus televizion vetem pasi ate shkopin qe mban ne dore tja nguli ne sy te pakten dy te ftuarve cdo mbremje Atyre qe e kane hak Per shembull Andrea Stefanit nese nuk heq dore nga ngrenia e bythes se turtullit qe sic dihet te ben te pjerdhesh papushimbr
Edhe nga TVSH do merret nje personazh Ajo qe e bukur ska nevoje te behet se e bukur eshte me e talentuara e te terave Bruna Qevabr
Ylli Rakipi nuk do mund te jete pjese e stafit te Sus Televizionit pa gjetur nje shukri tjeter kete here me tre brima bythe dhe pese brima brekeshbr
Do bej shume kujdes dhe do marr te gjitha masat qe ne Sus Televizion te mos depertoje ajo llacka e Klanit kampionia e kombinimit te shterpesise kreative produktit zero pordheve te medha ajo qe jep Motin dhe ben ate programin e modes teresish te vjedhurbr
Drejtoreshe e pergjitheshme e Sus Televizionit pa asnje kusht do jete me e madhja dhe me e ndritura me inteligjentja dhe me e bukura drejtoreshe qe ka pare bota ajo qe perfeksionizmin mediatik e ka paguar me rende se gjithkush Anika Taci


lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix