coboNga Bledi Mane-Public Enemy


fb.com/bledi.mane


instagram.com/bledimane


Ah sikur te isha femer do kisha bere namin. Do argetohesha e do pallohesha pa njohur limite e kufinj.


Do sistemoja edhe cicat edhe buzet me silikon e nuk do rreshtja se beri qejfe. Uje te zi do i nxirrja sevdase e do plakesha po asnje pishmanllek ne vetvete.


Por kur s’do, s’do fati e tani rri vezhgoj si spektator i ngrate. Jeta ka plot surpriza por asnje nuk qenka per mua. Ja per shembull si me iku shansi i rradhes.


Oh zot pse me linde mashkull dhe fukara e megjithese datelindja ime eshte 8 marsi prape se prapi me penis me bere. Ah te isha pjeshke une cfare do beja, namin, namin, namin…


Ky superstari qe shkelqen si djell me bluzen ngjyre djelli eshte Shyqyriu, gjykatesi hamshor i Beratit.


Shyqua qe te dergon 860 mesazhe e te telefonon 322 here ne dy muaj per te te zene dashnore sot u pezullua nga detyra.


Por gafa me e madhe nuk eshte manjaklleku i Shyqos por logjika e ceket e nje budallackeje femer nga Berati e cila nuk shfrytezoi dot rastin qe i erdhi ne dore.


Idiote femer qe i prishi pune vetes ne gjykate, debile femer qe ia nxorri namin vetes ne province. Pak zgjuarsi dhe fare pak aktrim dhe sot do jetonte si zonje e rende pa halle. Nje prekje nga Shyqyriu dhe hop perlante 100 euro.


Nje ledhatim prej Shyqit, 130 euro. Nje puthje nga Shyqi,250 euro, nje pallim prej Shyqos 500 euro e le te mos flasim per gojoren qe e terbonte Shyqin fare dhe 700 euro copa ia vlente.


Por debilja,debile mbetet. Ishte Lodhur me Shyqin dhe e kishte rrjepur te gjalle. Ia kishte perlare te gjitha parate gjykatesit manjak se keta gjykatesit kane bere pasuri te frikshme keto dy dekada.


Ia qaj hallin budallackes se Beratit se kete Shyqin me koke skraparlliu, barkun si mallakastriot,fytyren si nga Mborja e Korces dhe kembet si pashtun afganas, kete fare Shyqyriu mos e paç ne lagje e jo me ne krevat por si ky rast nuk te vjen me. Kurvat e reja ne moshe jane nje hap para kohes e nuk te lene radhe por kesaj here qelloi okazion dhe budallacka provinciale ra viktime. Rri tani vuaj edhe e divorcuar, edhe e anatemuar, edhe e sulmuar e te rrofte nderi.


Ah cfare te bej une qe jam pa fat se po te isha femer do pallohesha edhe me Shukriun edhe me Shyqyriun. Ata do kerkonin seks,une do ua perlaja te gjitha leket. Dhe nuk do nxihesha e as do skuqesha nga turpi.


As mekatin me te vogel nuk do perjetoja. Parate e Shukriut dhe te Shyqyriut jane parate e popullit. Parate e virgjereshave dhe te baxhellave. Parate e qenerve dhe te legenerve. Jane parate tona ndaj leshohuni o milet!!!