Bukuroshja dhe njëra nga femrat më tërheqëse në planetë, Kate Upton, tani duket se po “lejon bashkëjetesën”, me paparacit.
Ajo së fundmi ishte e shtrirë në një plazh me njëren prej shoqeve të saja, ndërsa fare pran saj, ishte dikush që e fotografoi.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


22 vjeçarja po kalon pushimet e saja në Justin Verlandertë Meksikës. /Indeksonline/


SSSA
ASS