Ky duket si manekin apo jo. Por sht nj njeri i vdekur. Trupi i 22-vjearit u balsamos dhe familja e tij i krkoi shtpis s funeralve ta vendoste trupin e pajet n motor pr ceremonin. Por kjo nuk sht mnyra e vetme e uditshme q njerzit prdorin pr t'u larguar nga kjo bot. Arkivole n formn e kpucs, kafshve, celularve, kitarave apo shisheve t koka kols.