brbrAkuzat e Tom Doshit kane sjelle tension akuza e perplasje te ashpra ne Parlament Opozita i ka kerkuar kreut te kuvendit Ilir Meta te dorehiqet dhe ti dorezohet drejtesise per te hetuar dyshimet mbi skenarin e vrasjeve politike te pretenduar nga Doshi Meta ka pranuar qe te zhvillohet mocioni per shkarkim por kjo eshte refuzuar nga demokratet Gjate replikave te forta me Berishen Meta ka theksuar se ne videopergjimet e pa publikuara te Dritan Priftit ndodhet edhe djali i ish-kryeministrit Shkelzen Berishabrbr
br