Një konflikt mes dy drejtuesish taksish ka ndodhur në Tregun Elektrik në Tiranë mëngjesin e së hënës.Si pasojë, një prej tyre është plagosur dhe është dërguar menjëherë në spital.

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të plagosjes, shtetasin Sajmir Vejsia.

/ Top Channel