Ajo ngriti temperaturat në Instagram me fotot e saj në Sri Lanka.


Louise Thompson nuk është mjaftuar me kaq.


Menjëherë pasi është kthyer në Angli, ylli i Made In Chelsea ka publikuar një foto me bikini ku shfaqet tepër e tonifikuar./Oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter