brbrSpektakli i talenteve ka mberritur ne fund te rrugetimit Mbremja e sotme sjell me te miren e ketij edicioni te pare te Tu si que vales Per 12 jave me radhe skena e Tu si que vales ka pritur dhjetera te rinj e femije te talentuar Por vetem nje prej tyre do te shperblehet me cmimin e madh Tashme te perfshire ne nje sfide te madhe konkurrentet jane bere miq me njeri-tjetrin Ne prapaskene ata kendojne e qeshin se bashku si nje familje e madhe Edhe pse nuk eshte hera e pare qe ata ngjiten ne skene emocionet e finales se madhe i kane perfshire te gjithe Nata e fundit e ketij spektakli premton surpriza dhe emocione fale edhe elementeve te tjere qe do te mbushin skenen e Tu si que vales Bashke me konkurrentet ne skene do te performojne edhe balerinet e Dancing with the stars apo edhe orkestra e Al Pazar Ndersa Vizion Plus ju fton te ndiqni mbremjen e sotme me te mirat e nje rrugetimi te suksesshem si ky i edicionit te pare te Tu si que valesbrbr
br