Kengetarja Altuna Sejdiu-Tuna sapo ka lancuar videoklipin e kenges "I asaj". Per kete videokloip, Tuna ka bashkepunuar me video-produksionin "Entermedia", ndersa tekstin e kenges e kane bere Vigan Bardhi dhe Cekic. Ajo ne kete videoklip duket shume me ndryshe se ne videoklipet e meparshme. Kengetarja shqiptare nga Shkupi ne kete videoklip verteton statusin e saj te tanishem, i cili eshte "single", megjithese thashethemet mbi jeten e saj personale nuk kane munguar, po ashtu sjell nje kenge me ritme verore dhe klip me skena atraktive qe me siguri do te kthehet ne nje hit veror.