Tuna ka prezantuar fansave vëllain e saj në një foto të publikuar në Instragram.


Këngëtarja bukuroshe që po shijon suksesin e këngës së saj në bashkëpunim me Getoar MMV, është shfaqur në këtë foto mjaft e lumtur dhe me një stil të veçantë.