Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu - Tuna dhe i dashuri i saj, reperi Cozman, emri i të cili sot ishte mjaftë i lakuar, aktualisht ndodhen në Shqipëri për xhirimet e videoklipit të këngës "Holla".
Dyshja, po shëtisin në bregdetet më të bukura, në mënyrë që pamjet në video të jenë sa më të bukura.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Tuna, Cozman dhe ekipi janë ndalur edhe në një nga mrekullitë e natyrës shqiptare, në Karaburun.
Siç, kuptojmë Tuna është mrekulluar nga ajo çfarë ka parë. Ndryshe, çifti pos që po punojnë edhe po pushojnë e po relaksohen./Indeksonline/


SSSA
ASS