Rrjetet sociale:

Kombëtarja shqiptare U-15, e drejtuar nga Sulejman Demollari fitoi me Lihtenshtejnin 2-0. Vatnikaj shënoi në minutën e 49-të dhe Hoxha në të 53’, pas një goditje këndi. Takimi ishte i vlefshëm për eliminatoret e Lojërave Olimpike të Singaporit. Shqipëria zhvilloi tërësisht një lojë ofensive, çka e pasqyron dhe numri i goditjeve nga këndi: 7-1 për Shqipërinë.


Numri i klikimeve - 1755
  E Diele, 18 Tetor 2009