Rrjetet sociale:

(ALBANIA SPORT) – Bilisht Sport U-17 humbi 1-4 në Bilisht me Pogradeci U-17. Takimi ishte i vlefshëm për javën e 11-të të kampionatit shqiptar të Moshës U-17, Kategoria e Parë, Grupi i Jugut. Golin e vetëm për Bilisht Sport e shënoi Kaprelli. Për Pogradecin realizuan Hysenallari (3) dhe Duraku.U-17, Kategoria e Parë

Grupi i Veriut

Java 11, 22.11.2009Bilisht Sport – Pogradeci 1-4

Gramozi – Luftëtari 3-4

Sopoti- Skrapari (nuk u zhvillua)

Memaliaj – Bylis 2-1RENDITJA

1.    Pogradeci 24

2.    Memaliaj 17

3.    Gramozi 15

4.    Luftëtari 14

5.    Skrapari 13

6.    Bilisht Sport 12

7.    Bylis 12

8.    Sopoti 8


Numri i klikimeve - 743
  E Hene, 23 Nentor 2009