Publikoje ne rrjetet sociale:

(ALBANIA SPORT) – Skrapari U-17 humbi 1-2 me Pogradeci U-17. Takimi ishte i vlefshëm për javën e 14-të kampionatit të Moshës U-17, Kategoria e Parë, Grupi i Jugut. Goli për Skraparin e drejtuar nga Spahiu u shënua nga Pere (autogol). Për Pogradecin e drejtuar nga Abazaj shënuan nga një gol Liçkollari dhe Laçka. Kampionati rifillon, me 7 shkurt 2010.

U17, KATEGORIA E PARË

GRUPI I JUGUT

JAVA 14, 13.12.2009Sopoti-Gramozi (nuk u luajt)

Memaliaj-Bilisht Sport (nuk u luajt)

Skrapari-Pogradeci 1-2

Bylis-Luftëtari 3-2RENDITJA

1.    Pogradeci 36

2.    Luftëtari 20

3.    Memaliaj 20

4.    Gramozi 18

5.    Bilisht Sport 15

6.    Bylis 13

7.    Skrapari 13

8.    Sopoti 11


Numri i klikimeve - 39
  E Hene, 14 Dhjetor 2009