Rrjetet sociale:

Skrapari U-17 fitoi në shtëpi 3-2 me Memaliaj U-17. Takimi ishte i vlefshëm për javën e 10-të të kampionatit të moshave U-17, Kategoria e Pare, Grupi i Jugut. Për Skraparin shënuan Hysenllari (2) dhe Jaho. Për Memaliaj realizuan Shehu dhe Sara.U-17, Kategoria Superiore

Java 10, 15.11.2009

Grupi i JugutSkrapari  – Memaliaj 3-2

Luftëtari- Sopoti (nuk u zhvillua)

Pogradeci- Gramozi 1-0

Bylis-Bilisht Sport 5-0RENDITJA

1.    Pogradeci 21

2.    Gramozi 15

3.    Memaliaj 14

4.    Skrapari 13

5.    Bilisht Sport 12

6.    Luftëtari 11

7.    Bylis 10

8.    Sopoti 8


Numri i klikimeve - 5
  E Hene, 16 Nentor 2009