Rrjetet sociale:

Skrapari U-17 fitoi në shtëpi 3-2 me Bylis U-17. Takimi ishte i vlefshëm për javën e 9-të të kampionatit të moshave U-17, Kategoria e Pare, Grupi i Jugut. Për Skraparin shënuan Jaho, Koromani dhe Hysenllari. Për Bylis realizuan Gremi dhe Riza.U-17, Kategoria Superiore

Java 9, 08.11.2009

Grupi i JugutGramozi – Bilisht Sport 3-0

Sopoti – Pogradeci (nuk u zhvillua)

Memaliaj – Luftëtari 2-2

Skrapari –Bylis 3-2RENDITJA

1.    Pogradeci 18

2.    Gramozi 15

3.    Memaliaj 14

4.    Bilisht Sport 12

5.    Luftëtari 11

6.    Skrapari 10

7.    Sopoti 8

8.    Bylis 7


Numri i klikimeve - 3127
  E Hene, 09 Nentor 2009