Rrjetet sociale:

Skënderbeu U-19 fitoi në shtëpi 5-1 me Gramozi U-19. Takimi ishte i vlefshëm për javën e 10-të të kampionatit të moshave U-19, Kategoria e Pare, Grupi i Jugut. Golat për Skënderbeun u shënuan nga Zegullaj, Hysolli (2) dhe Emini (2). Për Bilishti Sport shënoi Cenko.

 U-19, Kategoria Superiore

Java 10, 15.11.2009

Grupi i JugutSkrapari  – Naftëtari 3-0

Luftëtari- Sopoti 5-1

Skënderbeu- Gramozi 5-1

Bylis-Bilisht Sport 2-1RENDITJA

1.    Bilisht Sport 25

2.    Skënderbeu 15

3.    Luftëtari 15

4.    Bylis 14

5.    Gramozi 11

6.    Skrapari 10

7.    Sopoti 6

8.    Naftëtari 5


Numri i klikimeve - 21
  E Hene, 16 Nentor 2009