killKjo video është filmuar nga kamerat e sigurisë në një kafene në Brazil në 28 gusht.


Një person me kokore hyn në një kafene dhe ekzekuton objektivin e tij teksa konsumonte kafe.


Viktima është 24-vjeçari Uesli Pereira Guimaraes.


Pas vrasjes lokali boshatiset brenda pak sekondash.


Policia po heton motivet e mundshme të vrasjes, që ndoshta mund të jetë përplasja për tregtinë e drogës.