Një vajzë, e njohur në rrjete sociale me emrin Shelbs ose Shelbizzle ka publikuar një foto me fustan në dhomën e saj të mbushur me rroba në të gjitha anët.


Fotoja e saj është bërë virale pasi shumë kritikues e kanë gjykuar për gjendjen e dhomës së saj.


Oh ku është dollapi yt, ka komentuar dikush, ndërsa të tjerë kanë bërë edhe komente qesharake. Nuk kam parë kurrë dikë që përdor rrobat si grilë për dritaret, shtoi një tjetër.


Në foto, duket vajza e veshur me një fustan gri dhe e ka shoqëruar me nënshkrimin: Oh, dëgjova se është sezoni i verës. 


/oranews.tv/


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter