Transmetuar me 03112013 - 1445
Para
SHIKONI T GJITHA FOTOT 133
Pas

Para
SHIKONI T GJITHA FOTOT
Pas


Lajme te lidhuraMiss Globe zhvillohet ne Tirane kurora shkon ne Rumani FOTOT
PUBLICITET
Spektakli i Miss Globe 2013 qe u zhvillua edhe kete vit per here te parafundit ne Shqiperi pervec ndarjes se cmimeve ndau edhe dicka tjeter me shikuesit zogun e vajzave ne skenebr
br
Ndersa zhvillohej pjesa finale e spektaklit ajo e ndarjes se cmimeve njera nga vajzat qe mbante fashat e fituesve dhe kurorat per shkak te veshjes se zhveshur qe kishte pergatitur stafi organizator dhe ndoshta pak nga pakujdesia eshte zbuluar edhe me shume se cduhej Asaj i ka dale nje pjese e pjeses intime dhe keshtu ka qendruar per nje cope here gjate ceremonise ne dispozicion te aktivitetitbr
br
Duke mos dashur te shkelim etiken kemi censuruar pamjen e vajzes qe gjeni ne foton kryesore dhe te tjeratDhe sic do te shihni jo vetem vajzes por edhe miss-ve i zbulohen pjeserisht pjeset intime gjate performamncave te tyrebr
br
Sepse gjate nates finale pjesa me e madhe e vajzave mbanin bikini te cilat i mbulonin vetem pjeserisht pjeset intime te tyre te pakten tek disa nga vajzat Pakujdesi e organizatoreve perpjekje per audience Kjo nuk dihet Por nje gje dihet zogu i vajzave te Miss Globe 2013 ne Shqiperi nuk ka qene fort i mbuluarbr
br
Miss Globe zhvillohet ne Tirane kurora shkon ne Rumani FOTOTbr
br