brbrKreu i Bashkise se Tiranes Erion Veliaj tha te marten ne mbremje se Partia Socialiste i ka ndezur motoret per fitore ne zgjedhje Dhe jo vetem qe do dalim forca e pare por kjo moto eshte forca jonebrbr
brbrUne e kuptoj urine mediatike por ato reforma dhe ato ndryshime jane pergjigja me e mire per cdo lloj qytetari Ndaj them qe harxhimi i kohes me telenovela te se shkuares nuk i vlejne askujt tha ai sonte ne nje deklarate per median pas  mbledhjes se Kryesise se Partise Socialistebrbr
brbrKam qene ne qeveri dhe e di qe funksionon si ekip Dhe besoj se ekipi eshte me i rendesishem Ne si media si shoqeri jemi te interesuar ne te miren e vendit Keto jane temat qe kane rendesi per kete u mblodhem dhe kjo do na sjelle fitoren ne zgjedhje tha aibrbr
brbrSa i perket shkarkimit te Ylli Manjanit nga posti i Ministrit te Drejtesise Veliaj tha se Une nuk jam anetar i qeverise por ne kete ekip kapiten eshte Edi Rama Dhe eshte kapiteni qe vendos per ekipin dhe fatin e lojtareve se kush qendron dhe kush jobrbr
brbrKryebashkiaku i Tiranes e mbylli fjalen duke cilesuar se koalicioni me LSI eshte strategjik dhe ai shkon pertej nje mandati I kam ndezur motorret per nje partneritet kryesor Me LSI eshte nje projekt strategjik Une besoj si te gjithe ata qe besojne tek e majta eshte nje koalicion pertej nje mandati perfundoi Veliajbrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br