brbrKryebashkiaku i Tiranes Erjon Veliaj ka vizituar ne spital 3 punonjeset e policise te plagosura gjate protestes tek liqeni Ai leshoi akuza te forta ndaj opozites dhe deputeteve te saj Duke iu referuar Gent Strazimirit Veliaj tha se zonjushat qe mbronin rendin u dhunuan nga rrugacet Lidhur me ndalimin e Ndricim Babasit Veliaj u shpreh se reagimi i tij vjen pasi jane prishur interesat Erjon Veliaj akuzoi liderin e opozites Lulzim Basha se shkaterroi Tiranen gjate kohes qe ai ishte ne krye te Bashkisebrbr
brbrbrbr
brbrbrbr
vizionplustv
br