brbrKryebashkiaku Erion Veliaj priti ne nje takim kryetarin e Kuvendit te Kosoves Kadri Veseli me te cilin diskutoi shtimin e bashkepunimit mes Tiranes dhe Prishtines Veliaj nderoi kryeparlamentarin Veseli me elesin e Qytetit brbr
brbrJam shume i lumtur qe je ne Tirane dhe dua te ndjehesh si ne shtepite tende Jam i lumtur per te gjithe kontributin tuaj E di qe edhe Tirana edhe Prishtina Kosova Shqiperia kane jashtezakonisht shume sfida qe arrihen vecse me pune Te falenderoj shume per inkurajimin dhe e kam ndjekur me shume admirim menyren sesi po udhehiqni per vendimmarrje te drejta jo te lehta por te drejta per Kosoven Ju uroj shume suksesbrbr
brbrKryetari i Kuvendit te Kosoves Veseli e cilesoi punen e realizuar nga kryebashkiaku Veliaj si shembull i pergjegjesise ndaj qytetarevebrbr
brbrPer te gjithe shqiptaret Tirana ka sinonimin e strehes ne momente edhe me te renda Por dua tju falenderoj ne emer te gjithe qytetareve te Kosoves per perkrahjen ne ditet me te veshtira Natyrisht qe tani vijne edhe per kenaqesi sepse kane deshire vijne me femijet me familjaret dhe do te vijne cdo here Faleminderit per punen e jashtezakonshme per punen inkurajuese qe duhet te jete shembulli i pergjegjesise se kryetareve ndaj qytetarevebrbr
brbrKryebashkiaku Veliaj e njohu Veselin me disa nga projektet e medha per te cilat po punohet ne Tirane midis te cileve edhe ai i sheshit Skenderbej i cili do perfaqesoje te gjitha trevat shqiptare si me pemet qe po mbillen ashtu edhe me pllakat qe po shtrohenbrbr
brbrbrbr
brbrbrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display

br