Dy vëllezërit Granit dhe Taulant Xhaka u përballën sot për herë të parë, në një dyluftim vëllazëror në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Zvicrës. Pavarësisht lojës për ta respekti është maksimal.


Shqipëri-Zvicër pati momentin me emocionues, praninë e dy vëllezërve Xhaka dhe  ia vlejti per keto momente…

Duke hyre…

Duke u perqafuar…

Duke luajtur…


13346648_554112931380500_2680303426978753430_n 13394179_554112878047172_3857823626213097970_n 13419176_554112974713829_226297477824002076_n 13427920_554112914713835_3735856974365665064_n


Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter