Fituesi i sivjetëm i edicionit të Big Brother 8, Vesel Kurtishaj sot ka ditëlindjen. djaloshi i cili kohët e fundit ka zënë ballinat e medieve rozë, këtë ditëlindje po e feston si beqarë. Kjo pasi që lidhja e tij me Tean tash e disa ditë thuhet të ketë përfunduar.Me rastin e ditëlindjes, Veseli mori edhe një mori urimesh nga familjarë, miq dhe shumë ndjekës të tij. /Indeksonline/ SSSA
ASS AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};