Veshjet më të mira në tapetin e kuq të MTV EMA 2017

Sytë drejtuar në tapetin e kuq të evenimentit më të madh të ndarjes së çmimeve në Evropë, MTV Europe Music Awards 2017.Përtej çmimeve dhe performancave të artistëve, të cilët ashtu si gjithmonë janë përpjekur që të lënë gjurmë në skenë, një rëndësi shumë të madhe i dedikohet parakalimit në tapetin e kuq.


Më poshtë do tju sjellim 11 veshjet më të mira të mbrëmjes së djeshme të zgjedhura nga Harpers BAZAAR US.


1.Natalie Dormer2.Rita Ora3.Lana Del Rey4.Liam Payne5.Sabrina Carpenter6.Hailey Baldwin7.Zara Larsson8.Charlie XCX9.Demi Lovato10.Camila Cabello11.Jared Leto