Modelja e njohur Vildane Zeneli ka postuar një foto në profilin e saj në Instragram, e cila fokusohet tek të pasmet e saj.Modelja herë pas here poston fotot e tilla për të treguar linjat e saj mjaft të kuruara dhe provokuese.
Mesa duket në këtë imazh modelja ka qenë duke pushuar në plazh.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};
SSSA
ASS
SSSA
ASS