Transmetuar më 25.11.2016 - 20:14Asnjë fëmijë nuk do të dëshironte ta gjente veten në rolin e dëshmitarit në gjykatë, aq më tepër kur dëshmia lidhet kundër nënës, por ky fëmijë vetëm 7 vjeç nuk mundi ta fshihte nga mendja momentin kur mamaja e tij i mbyti motrën në pishinë.Fillimisht mbytja e vajzës 7 vjeç u konsiderua një aksident tragjik, por ndërkohë që e gjithë bota e mendonte si të tillë, vëllai i saj, 5 vjeç në atë kohë u tregoi gjyshërve të tij se si e pa mamanë të dënonte motrën e tij Adriannën duke e zhytur në pishinë.Dy vite pas ngjarjes së rëndë, 7 vjeçari është thirrur në gjykatë për të dëshmuar kundër nënës së tij. 35 vjeçarja Amanda Lews nuk e pranon fajin dhe thotë që i biri gënjen, por gjykata e shpalli fajtore, pasi ishte e pamundur që një fëmijë të krijonte një ngjarje nga fillimi, sidomos kur në mes ndodhej mamaja apo e motra. 


Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/7)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
Pas
lang: en_US

window._taboola = window._taboola || [];
_taboola.push({
mode: 'thumbnails-a-escalator',
slider: true,
placement: 'Mobile Escalator Thumbnails',
target_type: 'mix'
});