Transmetuar me 16122015 - 2056


PUBLICITETKryeministri serb Aleksander Vucic vazhdon te merret me shqiptaret duke leshuar provokime Ironia e tij lidhet me dy nga temat me te perfolura te momentit Evropianin dhe marreveshjen e Serbise me Kosoven te cilen opozita kosovare e quan Zajednicabr
br
Shqiperia le te pergatitet te luftoje pervec kunder Serbise ne te ardhmen edhe me Kombetaren e Zajednices ne Kosove shkruan Vucic raporton media serbe Tanjugbr
br
Kreu i qeverise se Serbise ka thene nga ana tjeter per Kurir se Asociacioni i Komunave Serbe ne Kosove vec shume kompetencave te nje autonomie brenda nje shteti te lodhur do te kete edhe ekipin e vet te futbollit qe do te quhet Zajednicabr
br
Shqiperia dhe Kosova do te luftojne kunder Serbise dhe Zajednices Jam shume i lumtur me djemte tane ka thene Vucic Mediat ne Serbi tashme kane nisur te flasin per emra futbollistesh qe do te mund te beheshin pjese e ketij ekipi jcnoaal

lang enUS

p idlastbrbr

windowtaboola windowtaboola
taboolapush
mode thumbnails-a-escalator
slider true
placement Mobile Escalator Thumbnails
targettype mix