Menaxheri i West Ham United, Gianfranco Zola, ka pranuar se ekipi i tij gjendet n luft pr mbijetes n Premierlig.Humbja 4-0 nga Manchester United t shtunn e la West Hamin me vetm nj pik dhe nj vend mbi zonn e rrezikshme.Dy ndeshjet e ardhshme mund t bjn dallimin pr ne, duke filluar nga e shtuna. Duhet t harrojm Manchester United sepse ata jan n nj shkall tjetr dhe nuk mund t garojm me ta. Jemi n gar pr mbijetes. Duhet t pranojm kt, tha Zola pr The Independent.