Këngëtarja seksi shqiptare Xhensila Murtezaj dhe reperi ferizajas Mozzik, kanë publikuar këngën e re të quajtur “Ama doren”.
Kjo këngë vjen pothuajse në fund të sezonës verore ku dyndjet e këngëve të reja zakonisht na kaplojnë.

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Teksti i këngës është shkruar nga Mozzik dhe muzika është kompozuar nga Zzap and Chriss./Indeksonline/
https://