brbrGjykata e Krimeve te Renda dha masat e sigurise duke lene ne burg 5 nga 11 personat e arrestuar ne ndertesen ku u gjet droge ne Derven te Fushe Krujes ndersa liroi 16-vjecarin me iniciale EN Para gjykates te ndaluarit jane shprehur se kushtet ekonomike i kane detyruar te pranojne ofertat e Kujtim Rexhepit per te punuar ne kapanonin ku u gjet dhe sekuestrua 13 ton droge e gatshme per tu hedhur ne treg Gjykata caktoi mase arresti me burg dhe per 18-vjecarin Besmir Vathi Te shtunen para gjykates pritet te dalin te konsideruarit organizator te ketij grupi kriminal perfshi pronarin e magazines Kujtim Rexhepi Erald Bardhoku Gazmir Gjokea Nilson Gega Gjovalin Gjokea dhe Aurel Gjokejabrbr


googletagpubadsdefinePassback10066666adxpvizionplus728x90 728 90display
br