Brazili njihet si vendi i futbollistëve të talentuar,të kafesë dhe së fundmi gjithnjë edhe më shumë si vendi i supermodeleve botërore.


Pas Gisele Bundchen,Adriana Lima-s,Isabel Goulart dhe Ana Beatrice Barros,nga vendi amerikano-latin Victorias Secret ka zbuluar një tjetër modele. Që në setin e  parë fotografik të linjave intime të shtëpisë së famshme të modës shkëlqu me format e saj.


Bëhet fjalë për 23-vjeçaren Gracie Carvalho që edhe pse në moshë relativisht të madhe për një modele,po ngjit shkallës e karrierës me shpejtësi. P.K


1


2


EXCLUSIVE: Gracie Carvalho shows off her bikini body in St Barts