Graciano e Franceska fillojne te diskutojne me Genten duke i thene se ajo po rri e terhequr dhe nuk po reagon. Liami eshte aty dhe nderhyn ne biseden e tyre duke perseritur ato shprehje qe ka thene edhe me pare per Genten dhe per banoret e tjere. Liami u thote se perse Genta dali ne nominim dhe Franceska i thote se ne asnje moment ajo dhe Ermali nuk e kane thene kurre se kane nje grup dhe nuk i kane konsideruar banoret e tjere si pjesetare te grupit te tyre.Me pas ata diskutojne per ato qe kane dale ne klipin e thashethemeve dhe Franceska e Genta thone se ato e kishin sqaruar me pare gjerat se te dilnin ne klip. Gerta i thote Gentes se perse nuk reagon ajo kur i sheh gjerat ne klip dhe Genta i pergjigjet sepse e dija e kisha diskutuar me Francesken me pare ndersa me ty nuk me intereson fare sepse nuk te konsideroj asgje. Gerta qesh dhe me pas fillon te debatoje me Genten.Geri i thote Gentes ti je me e ulet sepse une nese sdo te ishim ketu nuk do te flisja fare dhe me pas ato fillojne te kapen me gjera banale dhe jo per lojen. Franceska i keshillon te dyja vajzat qe te mos kapen me vogelsira por te debatojne per lojen. Gerta i thote Gentes je shume banale ne te folur dhe Genta ia kthen une jam banale ne goje ti je banale ne veprime.Vajzat debatojne per nje kohe te gjate duke ngritur zerin. Genta thote Gerit je zero per loje mua nuk me vjen as te gjuri. Keshtu per disa minuta me radhe dy vajzat debatojne duke u munduar qe te ofendojne sa me shume njera-tjetren. Geri i thote Gentes se ajo nuk di te mbaje inat dhe sapo debaton me dike shkon dhe e puth pas dy minutash. Genta i pergjigjet se ajo nuk ka puthur asnjeri pas dy minutash dhe shprehet se une jam njeri i dashur e ti je dhi eshte pune per ty ajo.

Vajzat kapen me ironi dhe mundohen qe te prekin njera-tjetren ndersa Graciano dhe Franceska i keshillojne qe te kapen per gjera reale dhe jo me vogelsira.