Transmetuar më 29.07.2015 - 21:09Bashkëshortja e këngëtarit John Legend, e ka ndarë mendjen që popullaritetin ta rrisë fort, duke u zhveshur sa më shumë. domethënë pa asgjë në trup.E tani, Chrissy Teigen nuk ngurron që në revistën britanike “Women’s Health” (Shëndeti i gruas”, të tregojë të gjitha hiret e saj, duke i lënë pak mundësi brerjes së kuriozitetit.Bukuroshja 29-vjeçare, ka pozuar për numrin e ri të revistës, por edhe ka folur rreth pasigurive të trupit të saj. Ajo ka treguar se ajo ushtrohet fizikisht në mënyrë që të hajë gjithçka që dëshiron."Unë zakonisht krenohesha pasi isha një nga femrat e rralla që nuk bëja palestër dhe kisha një trup të rregullt por më pas erdhi mosha që duhet të shkoja patjetër," ka thënë ajo. "Më pëlqen të pi shampanjë dhe të ha ushqim të bollshëm, kështu më duhet të bëj palestër më shumë se një orë në ditë në mënyrë që të ha çfarë të dua", shton Teigen.E krahas saj, te numri i ri i revistës kanë pozuar lakuriq edhe vajza të tjera, siç shihni fotot e mëposhtme.Vajza e njohur e modelingut ka qenë edhe në kopertinën e revistës "Sports Illustrated's Swimsuit.Në linket e mëposhtme shihni edhe zhveshjet e mëparshme të saj.Dalin pamjet krejt lakuriq të Chrissy Teigen pranë John LegendModelja provokon keqaz, krejt e zhveshur buzë detit |FOTOSupermodelja pozon super e zhveshur (FOTOT)
Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT (1/7)
Pas

Para
SHIKONI TË GJITHA FOTOT
Pas


PUBLICITET


lang: en_US