Po përhapet si "epidemi" zhveshja e vajzave te showbizz. Ishte Nora Istrefi që zgjodhi të shfaqej kështu në klipin e saj të fundit e tani edhe Eni Koçi.
Është edhe Bleona Qerreti po për këtë të fundit do të çuditeshim nëse do vishej. Eni ka postuar një "coming soon" në kanalin e saj në youtube përsa i përket videoklipit më të ri dhe aty janë edhe pamjet e xhiruara në një sauna ku Eni Koçi shfaqet nudo./Indeksonline/

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};
SSSA
ASS