Modelja shqiptare, Dorina Gegici padyshim që është një nga perfektet në këtë industri aktualisht.
Modelja që kishte prezantuar veshje edhe të "Dolce Gabbanas" dhe "Vogeu Italia" tani ka pozuar për magazinën "Elegance".

AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};


Ngjyra pink duket se i rri bukur Dorinës në trupin e saj perfekt. Endrit Mertiri është fotografi që ka patur fatin ti bëjë këtë foto Dorinës./Indeksonline/ 


SSSA
ASS