Kngtari i njohur shqiptar, Pirro ako po prflitet se i ka kushtuar nj kng ish gruas se tij, sopranos se njohur Inva Mula.Sopranoja ishte ndar nga kngtari m z melankolik pr tu bashkuar me nj biznesmen t njohur kosovar, ndrkaq sherret dhe thashethemet pr iftin edhe sot vazhdojn.Knga e re e akos, Zemr e kurdisur thuhet se i kushtohet pikrisht ksaj ngjarjeje, q m sa duket ka prekur shum zemrn e kngtarit.Marr nga Bluetooth