Lajme nga Sporti-Shqiptar 2020-07-04T21:56:50+00:00 Zend_Feed_Writer http://www.example.com A Brahaj mandi@shqiperia.com http://www.shqiperia.com.com <![CDATA[Aliji Krenar qe luaj me Shqiperine Daniel Alvesh eshte idhulli im]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047738828/titulli/Aliji-Krenar-qe-luaj-me-Shqiperine-Daniel-Alvesh-eshte-idhulli-im <![CDATA[Kur De Biazi luan me pese mbrojtes]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047738827/titulli/Kur-De-Biazi-luan-me-pese-mbrojtes <![CDATA[Curri me probleme ne shpine sot vendoset qendrimi]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047738407/titulli/Curri-me-probleme-ne-shpine-sot-vendoset-qendrimi pstronga hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsitewp-contentuploads201503debatik-curri-nr-6-1024x733jpgimg classalignleft size-medium wp-image-196522 srchttpwwwsportishqiptarcomalnewsitewp-contentuploads201503debatik-curri-nr-6-1024x733-300x214jpg altdebatik-curri-nr-6-1024x733 width300 height214 aMBROJTSIstrongp pDebatik Curri eshte duke kaluar nje problem ne shpine dhe per kete eshte dashur qe te mos kryeje stervitje gjate dites se djeshme me skuadren kombetare Mbrojtesi i Tiranes po kalon nje shqetesim te perseritur dhe vetem diten e sotme do te kete kontrollin perfundimtar per te pare nese do te jete ne gjendje qe te mund te kryeje stervitje Heret e meparshme e kane lene Currin per te pakten 10 dite jashte fushes se lojes ndaj do te duhet nje sakrifice e madhe e mbrojtesit qe ai te mund te qendroje deri ne fund te ketij grumbullimip pThe post a relnofollow hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsite20150324curri-me-probleme-ne-shpine-sot-vendoset-qendrimiCurri me probleme ne shpine sot vendoset qendrimia appeared first on a relnofollow hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsiteSporti Shqiptar Onlineap <![CDATA[Kapllani mbetet jashte]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047738406/titulli/Kapllani-mbetet-jashte pstronga hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsitewp-contentuploads201503Edmond-Kapllani-640x431jpgimg classalignleft size-medium wp-image-196525 srchttpwwwsportishqiptarcomalnewsitewp-contentuploads201503Edmond-Kapllani-640x431-300x202jpg altEdmond-Kapllani-640x431 width300 height202 aSULMUESIstrongp pSulmuesi i FSV Frankfurt Edmond Kapllani ka mbetur jashte listes se skuadres kombetare per kete sfide Sulmuesi i skuadres ne Bundesliga 2 nuk eshte perfshire ne listen me 28 lojtare nga De Biazi edhe pse ai ka shenuar tete gola ne 13 sfida qe eshte aktivizuar gjate ketij sezoni me skuadren e Bundesliga 2p pThe post a relnofollow hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsite20150324kapllani-mbetet-jashteKapllani mbetet jashtea appeared first on a relnofollow hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsiteSporti Shqiptar Onlineap <![CDATA[Ekipi starton pergatitjet]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047738405/titulli/Ekipi-starton-pergatitjet pstronga hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsitewp-contentuploads201503STERVITJAjpgimg classalignleft size-medium wp-image-196545 srchttpwwwsportishqiptarcomalnewsitewp-contentuploads201503STERVITJA-300x211jpg altSTERVITJA width300 height211 aSTRVITJAstrongp pDiten e djeshme nen drejtimin e Xhani De Biazit dhe stafit te tij ekipi kuqezi ka kryer stervitjen e pare ne prag te ndeshjes me Armenine Lojtaret kane qene te ndare ne dy grupe Ata qe ishin aktivizuar me skuadrat e tyre kane kryer vetem stervitje shkrydhese ndersa te tjeret stervitje te plote Ekipi dukej me humor te mire dhe nen reshjet e shiut ka nisur pergatitjet De Biazi do te kete shume dite kohe ne dispozicion per te pergatitur kete ndeshje Numri nje ka programuar nga dy stervitje ne dite ndersa te enjten do te kete ndeshje kontrollip pThe post a relnofollow hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsite20150324ekipi-starton-pergatitjetEkipi starton pergatitjeta appeared first on a relnofollow hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsiteSporti Shqiptar Onlineap <![CDATA[Halili Me mire qe eshte Laci u eliminuan aleancat e perfolura]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047738398/titulli/Halili-Me-mire-qe-eshte-Laci-u-eliminuan-aleancat-e-perfolura <![CDATA[Pauza e kombetares Magani dy dite pushim per skuadren]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047738397/titulli/Pauza-e-kombetares-Magani-dy-dite-pushim-per-skuadren pa hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsitewp-contentuploads201503Gugash-Maganijpgimg classalignleft size-medium wp-image-196135 srchttpwwwsportishqiptarcomalnewsitewp-contentuploads201503Gugash-Maganijpg altGugash Magani width1 height1 aa hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsitewp-contentuploads201503Gugash-Maganijpgimg classalignleft size-medium wp-image-196135 srchttpwwwsportishqiptarcomalnewsitewp-contentuploads201503Gugash-Maganijpg altGugash Magani width1 height1 aa hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsitewp-contentuploads201503Gugash-Maganijpgimg classalignleft size-medium wp-image-196135 srchttpwwwsportishqiptarcomalnewsitewp-contentuploads201503Gugash-Maganijpg altGugash Magani width1 height1 aa hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsitewp-contentuploads201503maganijpgimg classalignleft size-medium wp-image-195636 srchttpwwwsportishqiptarcomalnewsitewp-contentuploads201503magani-300x213jpg altmagani width300 height213 aDuke qene se kampionati do te nderpritet kete fundjave per shkak te ndeshjes se skuadres kombetare kjo hapesire u ka mundesuar bardhebluve qe te mund te kene dite per te pushuar Trajneri Magani ka vendosur qe skuadra te pushonte dje dhe sot dhe nga dita e neserme te mund te rikthehen ne stervitje per ndeshjen e radhes ndaj Flamurtarit qe eshte nje sfide qe duhet te prese per fundjaven e ardhshme Pas nje periudhe te gjate me kalendar te ngjeshur qe bardheblute nuk kane marre pushime trajneri ka vendosur qe pas ndeshjes me Apolonine e hena dhe e marta te jene dite relaksi per skuadrenp pThe post a relnofollow hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsite20150324pauza-e-kombetares-magani-dy-dite-pushim-per-skuadrenPauza e kombetares Magani dy dite pushim per skuadrena appeared first on a relnofollow hrefhttpwwwsportishqiptarcomalnewsiteSporti Shqiptar Onlineap <![CDATA[Takajkalojme Kukesn dhe shkojme ne finale]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047738396/titulli/Takajkalojme-Kukesn-dhe-shkojme-ne-finale <![CDATA[Beselidhja pa trajnerin Kulli por tifozet nuk e braktisin]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047738372/titulli/Beselidhja-pa-trajnerin-Kulli-por-tifozet-nuk-e-braktisin <![CDATA[Dinamo pa Turdiun sot sulmi i sajuar]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047737265/titulli/Dinamo-pa-Turdiun-sot-sulmi-i-sajuar <![CDATA[Ada sfide Terbunit Krepi Fitojme ne]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047736884/titulli/Ada-sfide-Terbunit-Krepi-Fitojme-ne <![CDATA[Luftetari luan me Lushnjen Gjoni ve heshtje per shtyp]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047736883/titulli/Luftetari-luan-me-Lushnjen-Gjoni-ve-heshtje-per-shtyp <![CDATA[Basha lojtari i 18-te qe merr ftese nga De Biazi]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047736472/titulli/Basha-lojtari-i-18-te-qe-merr-ftese-nga-De-Biazi <![CDATA[Basha Te gjithe per nje enderr jam gati]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047736471/titulli/Basha-Te-gjithe-per-nje-enderr-jam-gati <![CDATA[Lakohet emri i Strakoshes Orges Shehi ka marre ftese]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047736470/titulli/Lakohet-emri-i-Strakoshes-Orges-Shehi-ka-marre-ftese <![CDATA[Shenaj Te rrezikuar por nuk rrezohemi nga kategoria]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047734062/titulli/Shenaj-Te-rrezikuar-por-nuk-rrezohemi-nga-kategoria <![CDATA[Udineze-Internacional lind binjakezimi i Akademive]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047733216/titulli/Udineze-Internacional-lind-binjakezimi-i-Akademive <![CDATA[Gjoni sjell dhe Dritan Gjokajn tek Luftetari]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047733215/titulli/Gjoni-sjell-dhe-Dritan-Gjokajn-tek-Luftetari <![CDATA[Canka Lushnja nuk e leshon me kreun]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047733214/titulli/Canka-Lushnja-nuk-e-leshon-me-kreun <![CDATA[Shpeton Kastrioti Veleciku thuajse i rene ne te dyten]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047730849/titulli/Shpeton-Kastrioti-Veleciku-thuajse-i-rene-ne-te-dyten <![CDATA[Shkumbini fiton derbin e mbijeteses Luftetari rrezikon]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047730848/titulli/Shkumbini-fiton-derbin-e-mbijeteses-Luftetari-rrezikon <![CDATA[Pogradeci dorezohet ne fund Bylisi rrit shanset per Superiore]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047730847/titulli/Pogradeci-dorezohet-ne-fund-Bylisi-rrit-shanset-per-Superiore <![CDATA[Luftetari ne heshtje shtypi ne Peqin luhet mbijetesa]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047730001/titulli/Luftetari-ne-heshtje-shtypi-ne-Peqin-luhet-mbijetesa <![CDATA[Dinamo ceshtjen e trajnerit e le pas Butrintit]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047730000/titulli/Dinamo-ceshtjen-e-trajnerit-e-le-pas-Butrintit <![CDATA[De Biazi pergatit disa risi ne kombetare gati ftesa per Xhimshitin dhe Avdijaj]]> 2020-07-04T21:56:50+00:00 2020-07-04T21:56:50+00:00 http://www.arkivalajmeve.com/lajme/artikull/iden/1047728896/titulli/De-Biazi-pergatit-disa-risi-ne-kombetare-gati-ftesa-per-Xhimshitin-dhe-Avdijaj - Arkiva Shqiptare e Lajmeve